I dag deler vi Sanja sin høsturinte! Sanja er grunnlegger av SkinSecret og har mange års erfaring med koreansk hudpleie. I fjor ble Sanja mamma, og hudpleierutinen hennes er derfor satt sammen av få, men effektive produkter. Les videre for å finne ut hvilke hudpleieprodukter Sanja bruker i høst!
Sanja sin hudtype
Sanja har kombinasjonshud, som er den mest vanlige hudtypen. Det betyr at huden hennes er tørr på noen områder, men fetere andre steder i ansiktet. Huden hennes påvirkes også mye av været og temperaturen. Derfor endrer hun gjerne hudpleierutinen sin ved sesongskifte, for å sørge for å gi huden det den trenger akkurat da. Dette gjør at huden hennes alltid har en fin glød over seg - og i dag deler hun sine favoritter!
Høstrutine for glødende hud
Numbuzin No.3 Super Glowing Essence Toner
På morgenen dropper Sanja rens, og går rett på toner. Hennes favoritt akkurat nå er No.3 Super Glowing Essence Toner fra Numbuzin, som har en høy konsentrasjon av fermenterte ingredienser. Toneren gir huden masse glød og bidrar til en mer elastisk hud. I tillegg kan den over tid gjøre huden jevnere og med hydrert.



